RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 23-00349 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 23-00349 1 Inch Lamp Ballast Preheat 12 Volt 60hz
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 23-00349 |
| Manufacturer Part # | 23-00349 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 23-00349 Lamp Ballast Preheat 12 0 Volt 60hz