RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 22R140.6 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 22R140.6 Spacer for Full Size Mixing Bowl Durable Metal with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 22R140.6 |
| Manufacturer Part # | 22R140.6 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 22R140.6 Spacer Full Size Bowl Tr Uck