RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 22R140.1-9W mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 22R140.1-9W 2.05 Inch Bowl Truck Spacer 190mm for Downsi
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 22R140.1-9W |
| Manufacturer Part # | 22R140.1-9W |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 22R140.1-9W Bowl Truck Spacer 190mm For All Downsi