RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 22999FMTR02 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 22999FMTR02 11 Inch Fan Motor Condenser Air Cooled Electric Metal
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 22999FMTR02 |
| Manufacturer Part # | 22999FMTR02 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 22999FMTR02 Fan Motor Condenser 115v 50/60hz
