RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 22993 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 22993 1 Inch OEM Heat Reflector Upper for Commercial Equipment
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 22993 |
| Manufacturer Part # | 22993 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 22993 Heat Reflector Upper Jf9 3g