Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 22942 8 Inch Stainless Steel Holder Heat Shield with Optimal Fit
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 22942 |
| Manufacturer Part # | 22942 |
| Height | 2.13" |
| Width | 8.13" |
| Depth | 28.25" |
| Weight | 2.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 22942 Holder Heat Shield (28 1/2)
