- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 22900-05501 2.5 Inch Central Shaft Stainless Steel Agitation Component
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 22900-05501 |
| Manufacturer Part # | 22900-05501 |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 22900-05501 Central Shaft 20l (stir)
