- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 22900-05401 13 Inch Agitator 20l Electric Stirrer Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 22900-05401 |
| Manufacturer Part # | 22900-05401 |
| Height | 1.15" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 20.05" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 22900-05401 Agitator 20l (stirrer)