- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 22900-04820 12 Inch Heavy Duty Bowl with Stirrer Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 22900-04820 |
| Manufacturer Part # | 22900-04820 |
| Height | 6.85" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 4.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 22900-04820 Bowl 20l (stirrer)
