Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 22900-03701 6.15 Inch Drip Tray Cover Black Stainless Steel
Item:
#1507199
Technical details
| Manufacturer | Ugolini USA |
|---|---|
| Model Number | 22900-03701 |
| Manufacturer Part # | 22900-03701 |
| Height | 0.95" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 22900-03701 6.15 Inch Drip Tray Cover Black Stainless Steel
$29.26
Unit price
/
Unavailable
