- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 229-1 3/4 Inch Od Fiber Washer Sharpener Wheel
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 229-1 |
| Manufacturer Part # | 229-1 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 229-1 3/4" Od Fiber, Globe 2750 2850v 2875v 3500 3600 3750 3850(v) 3875v, 3950, Imperial Series Icb Msq
