Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 22870 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22870 6 Inch Gasket Blower Box for Commercial Fryer
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22870 |
| Manufacturer Part # | 22870 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22870 Length 6", 152 Mm, Width 6", 152 Mm
