RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22870 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22870 6.25 Inch Gasket Blower Box P2 for Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22870 |
| Manufacturer Part # | 22870 |
| Height | 0.65" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22870 Gasket Blower Box P2 18/20