- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 22831-3 2.95 Inch Nut Acorn 10-24 Nickel Fastener
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 22831-3 |
| Manufacturer Part # | 22831-3 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 22831-3 Nut Acorn 10 24 X 3/8 Nickel
