Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 22800-22300 4.7 Inch Bearing Rear Steel Durable Support
Item:
#1507218
Technical details
| Manufacturer | Ugolini USA |
|---|---|
| Model Number | 22800-22300 |
| Manufacturer Part # | 22800-22300 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 22800-22300 4.7 Inch Bearing Rear Steel Durable Support
