Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 22800-17403 13 Inch 4 Gallon Bowl Spare Part Corrosion-Resistant
Item:
#1507188
Technical details
| Manufacturer | Ugolini USA |
|---|---|
| Model Number | 22800-17403 |
| Manufacturer Part # | 22800-17403 |
| Height | 8.4" |
| Width | 13.15" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 3.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 22800-17403 13 Inch 4 Gallon Bowl Spare Part Corrosion-Resistant
$414.87
Unit price
/
Unavailable
