Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 2280 15 Inch Open Top Waste Receptacle 21 Gal Floor Model
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 2280 |
| Manufacturer Part # | 2280 |
| Height | 29.25" |
| Width | 14.88" |
| Depth | 14.88" |
| Weight | 20.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 2280 Waste Receptacle 21 Gal Floor Open Top