RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 227801 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 227801 2.85 Inch Control Dixell with Mounting Brackets
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 227801 |
| Manufacturer Part # | 227801 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3" |
| Weight | 6.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 227801 Control Dixell W/mtng Brkts Xt 110c 4fot