Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 22768 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22768 5 Inch Neoprene Gasket Drain Orange for Deep Fryer
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22768 |
| Manufacturer Part # | 22768 |
| Height | 0.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22768 Color Orange, Material Neoprene, Length 5 11/16", 144 Mm, Width 5", 127 Mm, 2 11/16" Center Hole, 68 Mm Center, Hole, Thickness 1/8", 3 Mm
