RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 2275-03055 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 2275-03055 1/4 Inch OD Washer Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2275-03055 |
| Manufacturer Part # | 2275-03055 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2275-03055 1/4" Od, Berkel 909(a E M) 919(a E M)
