Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -22701XX 1.7 Inch Fitting Oven Orifice Gas Component Stainless Steel
Item:
#1844720
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -22701XX |
| Manufacturer Part # | -22701XX |
| Height | 1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -22701XX 1.7 Inch Fitting Oven Orifice Gas Component Stainless Steel