RestaurantSupply.com is your trusted source for Town Foodservice Equipment holding and proofing cabinets.
- Authorized Town Foodservice Equipment dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Town Foodservice Equipment 226975 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Town Foodservice Equipment 226975 6.3 Inch High Heat Bottom Inlet Cooking Device Stainless Steel
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 226975 |
| Manufacturer Part # | 226975 |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 226975 Bottom Inlet 10 Tip High Heat