RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 22692EACH ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 22692EACH 0.5 Inch OEM Kit Pin Pivot Durable Alloy Component
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 22692EACH |
| Manufacturer Part # | 22692EACH |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 22692EACH Kit Pin Pivot Ea
