Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Town Foodservice Equipment 226911NW/PLT 9 Inch Brass Shoulder Burner Gas with Plate
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 226911NW/PLT |
| Manufacturer Part # | 226911NW/PLT |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 226911NW/PLT 18 Tip Shld. Brnr Nat W/ Plt
