Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King aftermarket laboratory and medical faucets.
- Engineered to match existing Silver King units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Silver King 22684S laboratory and medical faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 22684S 2.5 Inch Lever Spring Lh and Rh Stainless Steel Durable
| Fits with Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 22684S |
| Manufacturer Part # | 22684S |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 22684S Lever Spring Lh, Silver King Skk2
