RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny -22648 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny -22648 3 Inch Electric Heater Strip for Henny Penny
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | -22648 |
| Manufacturer Part # | -22648 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny -22648 230v Heater Strip Henny Penny