RestaurantSupply.com is your trusted source for Town Foodservice Equipment holding and proofing cabinets.
- Authorized Town Foodservice Equipment dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Town Foodservice Equipment 226236 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Town Foodservice Equipment 226236 1/4 Inch Diameter 36 Inch Length Stainless Steel Pilt Tubing
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 226236 |
| Manufacturer Part # | 226236 |
| Height | 2" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 226236 1/4 X 36 Comp. S/s Pilt Tubing
