RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 226211 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 226211 5.8 Inch Electric Fan Evaporator OEM with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 226211 |
| Manufacturer Part # | 226211 |
| Height | 5.3" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 226211 Fan Ecm Evap (rbc Fan)
