Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 22619-1075 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 22619-1075 38 to 78-1/2 Inch Door Gasket Left Hand Hinged Gray
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 22619-1075 |
| Manufacturer Part # | 22619-1075 |
| Height | 2" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 2.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 22619-1075 For Left Hand Hinged Door, 78-1/2" X 38" X 78-1/2", Gray 3 Sided Lh, Mount Dart, Mag 5/8" Base 1" H 9/16", Vollrath
