RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225919 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225919 3.25 Inch Stem Hot Component for Thermal Regulation
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225919 |
| Manufacturer Part # | 225919 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225919 Stem Hot For #83941 #2000 000
