RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225909 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225909 3.35 Inch OEM Cold Stem for Duke Refrigeration Models
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225909 |
| Manufacturer Part # | 225909 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225909 Stem Cold For #3010 & #3515 #13277 #1
