Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2259 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 2259 Door Gasket for Crown Tonka and Crown Fixtures
| Fits with Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 2259 |
| Manufacturer Part # | 2259 |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 18" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 2259 Door Gasket