RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225861 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225861 4.85 Inch Cord Led Single Light for Food Prep Display
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225861 |
| Manufacturer Part # | 225861 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225861 Cord Led Single 98