RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225810 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225810 3 Inch Lamp T5 21w Cool White Glass Tube High Efficiency
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225810 |
| Manufacturer Part # | 225810 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 37" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225810 Lamp T5 21w (osram) 21w/840 He Cool Whit