RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke food display overhead lighting.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225809 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225809 0.65 Inch Lamp T5 14w Cool White - Discontinued
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225809 |
| Manufacturer Part # | 225809 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225809 Lamp T5 14w (osram) 14w/840 He Cool Whit
