RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco ice machine parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 22559 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 22559 Support Dual 13 Inch Belt With Shield Stainless Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 22559 |
| Manufacturer Part # | 22559 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 22559 Support Dual 13 Belt W /shiel