RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225540 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225540 7.75 Inch Aluminum Filter Fry Station with Oil Filtration
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225540 |
| Manufacturer Part # | 225540 |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225540 Filter Aluminum Mesh Fry Station