RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 22550 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 22550 11 Inch Air Tube Manifold Blow Off Stainless Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 22550 |
| Manufacturer Part # | 22550 |
| Height | 4.1" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 22.4" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 22550 Air Tube Manifold Blow Er Jf