Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 225261075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 225261075 30 Inch Gasket Triple 4 Sided for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 225261075 |
| Manufacturer Part # | 225261075 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 225261075 Gasket 30x78 Triple 4 Sided