Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 22525-1075 36-1/4 Inch Door Gasket Gray 4 Sided Snap-in Mount
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 22525-1075 |
| Manufacturer Part # | 22525-1075 |
| Height | 1.7" |
| Width | 19" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 3.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 22525-1075 Door Gasket 4 Sided, 78" X 36-1/4" X 78", 11/16" Mag 13/16" Base 1-1/16" High, 3 Dart Snap-in Mount Gray, Kolpak / Vollrath
