RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 225191075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 225191075 36 Inch LH Gasket to Fit Kolpak Refrigeration Models
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 225191075 |
| Manufacturer Part # | 225191075 |
| Height | 5.85" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 3.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 225191075 Kolpak Lh Gasket 36x78