RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 225181075-010 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 225181075-010 34 Inch Gasket Triple 3 Sided 10 Packs
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 225181075-010 |
| Manufacturer Part # | 225181075-010 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6.91 lbs |
| Weight | 6.91 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 225181075-010 Gasket 34x78 Rh Triple 3 Sided (10 Pk)