RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 225174 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 225174 8 Inch Electric Heater with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 225174 |
| Manufacturer Part # | 225174 |
| Height | 2.7" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 225174 Hs2 Heater 2w 208v 240v
