Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 225161075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 225161075 12 Inch Door Gasket Three Sided Rubber with Sealed Profile
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 225161075 |
| Manufacturer Part # | 225161075 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 225161075 37-3/4" X 78" Dart-to-dart(38-1/4" X 78-1/2" Edge-to-edge), Rh 3 Sided, , , Kolpak
