Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 22515102 Hot Gas Suction Transducer Harness OEM and Reliable
Item:
#1484318
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 22515102 |
| Manufacturer Part # | 22515102 |
| Height | 2.05" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 22515102 Hot Gas Suction Transducer Harness OEM and Reliable
