Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 22515-1075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 22515-1075 32-3/8 Inch Gasket Magnetic Dart Left Hinged Gray
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 22515-1075 |
| Manufacturer Part # | 22515-1075 |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 22515-1075 3 Sided Gasket 32-3/8" X 77-1/2", For Left Hinged Door 30" X 78", Gray M 11/16" B 13/16" H 1 1/16", Magnetic Dart Mount, Kolpak
