RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 224956-900 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 224956-900 11 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 224956-900 |
| Manufacturer Part # | 224956-900 |
| Height | 3.05" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 224956-900 Door Gasket 72x28.625x0.375