Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2247800 9 Inch Flue 36 Inch Durable Metal Exhaust System
Item:
#1235212
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2247800 |
| Manufacturer Part # | 2247800 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2247800 9 Inch Flue 36 Inch Durable Metal Exhaust System
$215.23
Unit price
/
Unavailable