RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 224707 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 224707 Gasket Door Magnetic 9 Inch Rubber Seal for Refrigeration
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 224707 |
| Manufacturer Part # | 224707 |
| Height | 1.95" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 224707 Gasket Door Magnetic
