FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22450-0008 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 22450-0008 32 Inch Belt Conveyor Electric Stainless Steel with 1/2 HP
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22450-0008 |
| Manufacturer Part # | 22450-0008 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22450-0008 Belt Conv 1/2p 32x252 2 .8/11sp